Arsenał, ul. Bolesława Chrobrego 5 w Prudniku

Centrum Tradycji Tkackich, ul. Królowej Jadwigi 23 w Prudniku

• od wtorku do piątku 8.00 - 16.00
  • w czwartą sobotę miesiąca 10.00 - 16.00 *

* Szanowni Państwo, jest nam miło poinformować, że razem z Městské muzeum Rýmařov realizujemy projekt „Rymarov i Prudnik - miasta tkaczy. Wspólne dziedzictwo/ Rýmařov a Prudnik - města tkalců. Společné dědictví”.

W związku z powyższym, na czas trwania projektu, Centrum Tradycji Tkackich nie będzie udostępniane w czwarte soboty miesiąca.

Projekt realizowany w ramach Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Pradziad w programie Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Wieża Woka, Plac Zamkowy w Prudniku

• Zwiedzanie obiektu w okresie od 1. maja do 30. września
    • w soboty niedziele i święta 12:00 – 18:00
    • od wtorku do piątku 12:00 – 16:00

W pozostałych terminach po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym: +48 77 406 80 60.

UWAGA:

Informacja dotycząca udostępniania Wieży Woka

Chcąc zagwarantować bezpieczeństwo osobom odwiedzających Wieżę Woka wykonano ponowną ekspertyzę stanu technicznego obiektu. Wyniki ekspertyzy wskazują, iż elementy zewnętrznej klatki schodowej wymagają wymiany lub wzmocnienia, a obecny stan schodów i podestu nie pozwala na ich użytkowanie. W związku z powyższym, do czasu usunięcia usterek, Wieża Woka nie będzie udostępniania zwiedzającym.
Za niedogodności przepraszamy.

Wieża Woka będzie zamknieta do odwołania.

Ostatni zwiedzający przyjmowani są godzinę przed zamknięciem muzeum.