Ryszard Ścibor. Dotyk Myśli

W środę 25.10.2023 r. będziemy mieli okazję gościć Ryszarda Ścibora – poetę i autora edukacyjnych bajek, który przybliży nam swoją twórczość oraz porozmawia o poezji.

Zapraszamy do Arsenału – głównej siedzibie Muzeum przy ul. Bolesława Chrobrego 5 w Prudniku,  rozpoczęcie o godz. 18:00.

Ryszard Ścibor – prudnicki poeta, autor wielu książek i twórca aforyzmów. Od wielu lat członek Klubu Ludzi Piszących w Prudniku. Twórczość literacką zaczął w roku 2013 tomikiem pt. „Słońce i deszcz”, który wyróżniał się pod względem edytorskim i był udanym debiutem. Znany również jako autor dwóch części zbioru bajek pt. „Przyjaciele” ukazanych w (2017) oraz (2019) roku. Książki skierowane głównie dla najmłodszych odbiorców, z którymi do dziś chętnie rozmawia się na spotkaniach autorskich. W swoich publikacjach umieszcza bogato ilustrowane rysunki dzieci z nyskich i prudnickich szkół oraz przedszkoli. Książki te cieszą się wciąż ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci, a także nauczycieli. Kolejną pozycją wydaną w (2017) roku  był zbiór wierszy „Myśli nieprzypadkowe” wyrażonych w formie aforyzmów oraz „Dotyk ciszy”(2020).

Obraz:

Publikacja: Środa, 18 października 2023r. godz.:22:44.

Inne aktualności dodane w tym samym czasie:

Powrót do wyboru aktualności