Zabytek nieOCZYwisty - wyniki konkursu

Szanowni Państwo,
publikujemy listę laureatów konkursu fotograficznego „Zabytek nieoczywisty”.

W kategorii I – uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych:

1. Miejsce I -  Dawid Suchiński „Betonówka, czyli droga łącząca wieś Brożec z Pietnią”.
  2. Miejsce II - Mateusz Szablicki „Amerykan - kompleks budynków (spichlerz, młyn) Łowkowice / Pisarzowice”.
  3. Miejsce III - Kalina Kurek „Dawna fabryka obuwia Josepha Bösela w Prudniku”.
  4. Wyróżnienie - Tomasz Grzywacz „Ruiny zabytkowej kapliczki znajdującej się w parku w Kazimierzu”.
  5. Wyróżnienie - Marta Włodarczyk „Ruiny młyna w Skrzypcu”.
  6. Wyróżnienie - Aleksander Kurek „Ulica Młyńska w Prudniku”.

W kategorii II – uczniowie szkół ponadpodstawowych:

1. Miejsce I - Karolina Nowak „Stary wiatrak w Górce Prudnickiej”.
  2. Miejsce II - Emilia Twardy „Kafel na budynku mieszkalnym w Biedrzychowicach”
  3. Wyróżnienie -   Dariusz Bodurka „Grób Samuela Fränkla”.
  4. Wyróżnienie - Łukasz Zwior „Spichlerz folwarczny w Brożcu”.

Podsumowanie konkursu wraz z publikacją zdjęć laureatów dostępne jest w gazecie Tygodnik Prudnicki, nr 5/2021 z 3 lutego 2021 r. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem!

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w konkursie organizowanym przez Muzeum Ziemi Prudnickiej w ramach akcji Gminy Prudnik pn. CyberFerie.

Jest nam miło poinformować, że wszyscy biorący udział w konkursie otrzymują nagrody!
W związku z tym prosimy uczestników o odbiór nagród do 4 marca br. w  Arsenale – głównej siedzibie Muzeum Ziemi Prudnickiej przy ul. Bolesława Chrobrego 5 w Prudniku.

Nagrody zostały ufundowane przez: Muzeum Ziemi Prudnickiej, Gminę Prudnik, Agencję Sportu i Promocji Gminy Prudnik, Prudnicki Ośrodek Kultury oraz "Rysik" Artykuły Szkolne Zabawki i Pasmanteria Jaśkowiec Jarosław - Biała.

Patronat medialny: Tygodnik Prudnicki

Publikacja: Czwartek, 4 lutego 2021r. godz.:08:24.